Garaże blaszane, bramy garażowe, wiaty, pomieszczenia gospodarcze

KONTAKT

Busko-Zdrój - Dodane przez blaszaki71 (osoba prywatna) -

Garaże blaszane, bramy garażowe, wiaty, pomieszczenia gospodarcze

Pełna treść ogłoszenia Garaże blaszane, bramy garażowe, wiaty, pomieszczenia gospodarcze

Witam serdecznie

W nawiązaniu do formularza zgłoszeniowego na kurs dietetyk i rozmowy z Panią Jolanta Baran przesyłam ofertę, która być może Panie zainteresuje. Mianowicie chciałabym Paniom przedstawić kierunek Konsultant ds. żywienia czyli Dietetyk. Po ukończeniu szkoły uzyskują Panie dyplom w specjalności dietetyk.

Jest to szkoła roczna (nauka trwa 10 miesięcy) płatna 99,00 zł miesięcznie. Dla naszych słuchaczy oczywiście przewidujemy zniżki nawet do wysokości 30% mniej za każdy miesiąc czesnego.

Praca konsultanta ds. żywienia polega na przygotowywaniu klientowi diety oraz dodatkowych zaleceń (np. ruch, gimnastyka). Kierunek ten powstał na fali rosnącego zainteresowania zdrowym trybem życia i wyglądem i należy do najbardziej przyszłościowych zawodów. Konsultant, dzięki odpowiednim produktom i technologiom sporządzania potraw, wspomaga zarówno hospitalizowanych chorych w powrocie do zdrowia, jak i stwarza im szansę zachowania dobrego stanu zdrowia oraz zapobiega chorobom powstającym na tle wadliwego żywienia, a w gastronomii dba o zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w systemie weekendowym (sobota, niedziela) między godziną 8:30 a 18:15 w Parku Biznesu na ul. Rejowskiej 99 w Skarżysku-Kamiennej.

Z rozpoczęcia nauki na tym kierunku płynie wiele korzyści:

Poznanie mechanizmów diagnostyki dietetycznej

Umiejętność prawidłowego stosowania suplementacji wspomagającej dietę

Fachowa wiedza z zakresu przeprowadzenia bilansu diety i analizy odżywiania

Po ukończeniu szkoły na kierunku konsultant ds. żywienia można podjąć pracę w klubach fitness, ośrodkach sportowych, poradniach dietetycznych oraz placówkach z żywieniem zbiorowym takich jak np. przedszkole, szpitale, bądź zostać po prostu samodzielnym dietetykiem.

Podstawa do zapisu na ten kierunek jest świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty. W razie jakichkolwiek nasuwających się pytań służę pomocą i chętnie odpowiem na każde wątpliwości. Zapraszam do Sekretariatu szkoły ul. Piłsudskiego 36 (Panorama I piętro).

Mapa Busko-ZdrójProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Garaże blaszane, bramy garażowe, wiaty, pomieszczenia gospodarcze ,1 100 zł


Polecane, ciekawe strony z Buska Zdroju. Prowadzisz serwis o Busko Zdroju lub zwiazany z Busko Zdrój - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Busko Zdrój City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Buska Zdroju: Chmielnik ogłoszenia - Jędrzejów darmowe ogłoszenia - Kielce ogłoszenia bezpłatne - Mielec ogłoszenia - Tarnów sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Busko Zdrój City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj